ترجمه کاتالوگ تبلیغاتی

روز جهانی ترجمه
ترجمه کاتالوگ تبلیغاتیReviewed by کامرانی on Sep 16Rating:

ترجمه کاتالوگ تبلیغاتی

بروشور و کاتالوگ نماینده سازمان و شرکت شما هستند، وظیفه اصلی برشور و کاتالوگ معرفی درست و مؤثر اهداف، دیدگاهها و ارزش های سازمان شماست.

بروشور و یا کاتالوگ نوعی رسانه چاپی است که حاوی شرح مشخصات ، کاربرد کلی کالا ها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد. تفاوتهایی بین کاتالوگ و بروشور وجود دارد، در واقع کاتالوگ برای واسطه ها و توزیع کننده ها طراحی و چاپ می گردند.اما بروشور برای مصرف کننده جز طراحی و چاپ می گردد.

طراحی و چاپ بروشور بسیار کم هزیته تر از کاتالوگ است. برای بروشور هیچ اندازه استانداردی وجود ندارد در سایزها و کیفیت های مختلف چاپ می شوند، مهم ترین قانون طراحی  جمله” کمترین بیشترین است”  است،که باعث می شود توجه مشتری بیش از 7 ثانیه به بروشور جلب شود همیشه وقتی متن موجود در کاتالوگ یا بروشور کم باشد  خواننده انگیزه بیشتری برای خواندن پیدا می کند.

انواع بروشور و کاتالوگ:دولت، سه لت ، ضمیمه می باشد، که دولت بهترین روش برای تبلیغ کار و فعالیت تجاری شماست. بروشور و کاتالوگ های دولت به دلیل اینکه قابلیت خواندن و حمل بهتر و آسان تری دارند در رقابت های تجاری نقش حیاتی تری ایفا می کنند.

طراحی سه لت یک یاز متدوال ترین شکل های طراحی گرافیک  بروشور و کاتالوگ است، بروشور و کاتالوگ ها ضمیه یکی از ابزارهای مهم و تأثیر گذار در بازار یابی است که اگر به شیوه مناسب مورد استفاده قرار گیرد نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت.

موسسات و شرکت هایی هستند که به ترجمه کاتالوگ تبلیغاتی نیاز ضروری دارند ،از آنجایی که مدارک فنی دستگاهها  گواهی هویت انها و جزئی  جدایی ناپذیر از آنها به شمار می روندلذا ترجمه فنی و تخصصی کاتالوگ و بروشور ها دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

همان طور که می دانید کاتالوگ و بروشورها اطلاعاتی را در اختیار مشتریان قرار می دهند بنابراین خیلی مهم است که این اطلاعات درست ترجمه شود. که اگر ترجمه به درستی انجام شود باعث پیشرفت صنعت شما می شود.

شرکت های بزرگ کاتالوگ های خود را به زبان مختلف مثل انگلیسی،فرانسه،چین، اسپانیایی، ژاپنی و… ترجمه نموده اند که این امر باعث پیشرفت شرکت شده است.

برخی از شرکت های ایرانی به ترجمه کاتالوگ تبلیغاتی شرکت های هم رتبه خود می پردازند و به نقاط قوت و ضعف خود پی می برند. در ضمن مترجم کاتالوگ باید با محصولات کاتلوگ آشنایی داشته باشد.

ترجمه کاتالوگ تبلیغاتی

ترجمه کاتالوگ تبلیغاتی