ترجمه مقاله های مدیریتReviewed by کامرانی on Oct 19Rating:

ترجمه مقاله های  مدیریت

رشته ی مدیریت یکی از رشته های پرطرفدار دانشگاهی می باشد که البته هر کسی در این رشته موفق نمی شود بلکه افرادی که دارای استقلال فکری،خلاقیت بوده و علاقمند به این رشته هستند موفق خواهند بود.بنابریان بیشتر دانشجویان رشته مدیریت صندلی دانشگاهها را اشغال کرده اند و در هنگام فارغ التحصیلی جذب بازار کار نخواهند شد. از گرایشهای مهم این رشته گرایش بازرگانی می باشد. مدیریت بازرگانی مهمترین بخش های مدیریت شرکت تجاری است زیرا با داشتن مدیر بازرگانی قوی ارتباط خوب تجاری بین خود مشتریان و خریداران برقرار می شود. هدف از ارائه این رشته آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت و… می باشد.

یک دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی به عنوان یک مدیر تجاری تحصیل کرده، می تواند امور تجاری را تفکیک نماید و آن را به خوبی اداره کند و با قدرت خلاقانه ی خود، خدمات متنوع و تازه اراه دهد و با ابداع روشهای جدید در عرضه و توزیع ، کارآفرین باشد.در واقع فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی باید بتواند برای کالاهای موجود، بازار جدیدی را پیدا کند.چرا که یکی از عمده مشکلات کشور ما رساندن محصولات کشاورزی مانند چای،برنج و مرکبات به بازار و به دست مصرف کننده ها می باشد.

ترجمه مقاله های مدیریت از پرمخاطب ترین نیازها در دنیای مدیریت است. مقطع کارشناسی رشته مدیریت، یک دوره خیلی مهم محسوب می شود و دانشجویان در این مقطع با اصطلاحات کاربردی زیادی آشنا می شوند. در بخش تحصیلات تکمیلی یا همان کارشناسی ارشد اهمیت ترجمه برای رشته مدیریت و گرایش های آن صد چندان خواهد شد.زیرا در این مقطع اصطلاحات زیادی وجود دارد که فقط با تخصص در رشته مدیریت می توان از عهده ترجمه آنها برآمد.بنابراین دانشجوی کارشناسی ارشد باید با انواع اصطلاحات تخصصی  مدیریت آشنا باشد زیرا ممکن است زمانی که دانشجو تصمیم دارد از پایان نامه خود دفاع کند داور مربوطه در مورد بعضی از اصطلاحات توضیحاتی را  از دانشجو بخواهد.

در دوره دکتری، نیاز به ترجمه کتاب های مدیریت، ترجمه مقاله های مدیریت و غیره از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس به منظور همراه شدن با دانش روز جهانی احساس می شود.

دانشجویان دوره دکتری رشته مدیریت به منظور ترجمه مقالات فارسی خود به زبان انگلیسی برای به چاپ رساندن در مجلات معتبر خارجی نیاز به مترجمین خوب و با تجربه و آشنا به اصول نگارشی و ویراستاری در این زمینه را دارند.

ترجمه مقاله های مدیریت

ترجمه مقاله های مدیریت