ترجمه مقاله مدیریت بازاریابی

ترجمه مقاله مدیریت بازاریابی

بازاریابی به معنای شناخت نظام بازار، تشخیص نیازهای بازار و در نهایت پاسخ دادن به این نیازها از طریق مبادلات مناسب است، در واقع بازاریابی نیازهایی را که به انها پاسخ داده نشده را شناسایی می کند.

بازاریابی بخش هایی از یک بازار را که به عنوان مناسب ترین بخش بازار است را شناسایی کرده و به شرکت معرفی می کند در واقع اهداف عمومی بازاریابی عبارتند از: بهبود موقعیت شرکت در بازار، افزایش رضایت مشتریان، ارتقای تصویر شرکت و ارتقای سابقه شرکت می باشد.

بازاریابی از گرایش های رشته مدیریت  بازرگانی می باشد. مدیریت بازار یابی در هر بازار کاری کاربرد دارد و قابل اجراست. دانشجوی ارشد بازاریابی در طول ترم و در پایان ترم به ترجمه مقاله بازاریابی می پردازد.

هدف از این رشته آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی خصوصاً واحدهای مرتبط بابازار مصرف ، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل بازاریابی، توسعه بازار و … می باشد مدت تحصیل در رشته ارشد بازاریابی 4 ترم می باشد.در صورتیکه دانشجویی با علاقه و پشتکار در این رشته تحصیل کند بعد از فارغ التحصیلی جذب بازار کار می شود و از درامد خوبی برخوردار خواهد بود چرا که رشته بازاریابی در همه امور کاربرد دارد و در ضمن در صورت آشنایی دانشجو با اصطلاحات تخصصی بازاریابی به راحتی به ترجمه مقاله مدیریت بازاریابی می پردازد.

دانشجویان رشته بازرگانی با اطلاعات وسیعی که در زمینه های مختلف بازرگانی و بازار یابی، روابط انسانی و امورمالی و اقتصادی پیدا می کنند، به خوبی می توانند در سطح مدیران اجرایی در سازمان های بازرگانی، صنعتی و دولتی به کار اشتغال ورزند و یا در سمت مشاور مدیریت انجام وظیفه نمایند. علاوه بر فارغ التحصیلان این رشته می توانند در کارهای پزوهشی و تحقیقاتی بازار که امروزه برای موسسات بزرگ از اهمیت زیادی برخوردار است ،مشغول به کار شوند. ناگفته نماند دانشجویان برای اینکه بعد از فارغ التحصیلی جذب بازار کار شوند باید در کنار ارتقا سطح علمی خود، نگاه ویژه ای به محیط کسب و کار داشته باشند. در واقع فارالتحصیلان این رشته باید طعم نه شنیدن و راههای مقابله با آن را بیاموزند. و این  امر جز از راه کسب تجربه علمی به دست نمی آید.

یک متخصص بازاریابی موفق دارای روابط عمومی بالا، روحیه شکست ناپذیر و ذهن خلاق و مشتری مداری می باشد. و همچنین قدرت و توان درک، تجزیه و تحلیل و نهایتاً حل مشکل مدیریتی را دارد.

ترجمه مقاله رفتار سازمانی

ترجمه مقاله رفتار سازمانی

No votes yet.
Please wait...